معرفی انیمه Violet Evergarden

معرفی انیمه violet evergardenو دانلود لایت ناول violet evergarden

انیمه violet evergarden و لایت ناول violet evergarden براستی از زیباترین مجموعه های سال 2018 بودند. از همون قسمت اول می دونستیم که با انیمه سطح بالایی طرف هستیم. گرافیک فوق العاده، داستان گیرا و درام خوبش همگی ما رو میخکوب کرد. این انیمه توسط استدیو کیوتو طراحی و پخش شده. همون استدیو ای که صدای خاموش رو هم توی کارنامش داره. و تقریبا تمام اوتاکوها می دونن که این استدیو چقدر کار درسته.

انیمه violet evergarden از روی لایت ناول violet evergarden ساخته شده. (طبیعتا!) جالبه بدونید انیمه و لایت ناول هردو سال 2018 منتشر شدند. این یعنی تهیه کننده یا با Volume های  اولیه متوجه داستان جذابش شدند! لایت ناول این اثر هم مثل انیمش شاهکاره. با این تفاوت که یه سر و گردن در انتقال حس وجزئیات داستان از انیمه بالا تره!

یکم پایین تر می تونید اوپنینگ و اندیگ این انیمه رو هم بصورت موزیک و هم به صورت ویدیو دانلود کنید. همچنین ترجمه لایت ناول هم براتون قرار دادیم. لایت ناول هزینه داره دانلودش، ولی خوب زیاد نیست.

خلاصه داستان : در زمان حال، در قاره تلسیس، جنگ بزرگ بین دو قاره شمال و جنوب بعد از 4 سال به پایان رسیده و مردم به پیشواز عصر جدیدی رفتن. وایولت، یه دختر فوق العاده زیبا، بر خلاف ظاهر ظریف و معصومش، عملا یه ماشین کشتاره. در زندگی وایولت فقط یک چیز، یا بهتر بگیم، یک نفر اهمیت داره. کسی که مراقب اون بوده. یعنی سرهنگ. 

داستان از جایی شروع میشه که جنگ تموم شده و وایولت به علت مصدومیت شدید توی جنگ، در درمانگاهه. اون بی تابه که دوباره به سرهنگ بپیونده. شبی که مجروح شد، کلماتی رو از سرهنگ شنید که معنیشو نمی دونست. وایولت دلش می خواد سریعتر معنی اون کلمات رو بدونه. به توصیه یکی از دوستان سرهنگ، وایولت وارد گروه “عروسک های یادداشت نویس خودکار” میشه که افکار مردم رو میفهمن و به کلمات تبدیلشون میکنن. وایولت سفر خودش رو به عنوان یک عروسک یادداشت نویس خودکار آغاز میکنه و با احساسات مردم و اشکال مختلفی از عشق رو به رو میشه. همه این ها به منظور درک آن کلماتی هست که عزیزترین شخص زندگیش، سرهنگ بهش گفته.

اطلاعات کلی
نام کامل: Vaioretto Evāgādenنام لایت ناول: Vaioretto Evāgādenنویسنده: آکاتسوکی کانا
Kana Akatsuki
سال انتشار لایت ناول: 2018سال پخش انیمه: 2018
ژانر: داستان بلوغدرجه سنی: 13+کارگردان انیمه: تایچی ایشی داته
Taichi Ishidate
استدیو پخش: Kyoto Animationتهیه کنندگان: Shinichiro Hatta
Shinichi Nakamura
Kazusa Umeda
Shigeru Saito
تعداد قسمت ها: 12 اپیزودOVA: نداردفیلم: دارد(2020)وضعیت پخش: اتمام فصل 1IMDB: 8/6

اوپنینگ انیمه violet evergarden

اندینگ انیمه violet evergarden

موزیک ویدیو از آهنگ اوپنینگ انیمه وایولت اِوِرگاردن

دانلود لایت ناول violet evergarden

چپتر 2

لایت ناول وایولت اورگاردن

چپتر 3

لایت ناول وایولت اورگاردن

چپتر 4

لایت ناول وایولت اورگاردن

چپتر 5

لایت ناول وایولت اورگاردن

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x