معرفی انیمه Youjo Senki

معرفی انیمه youjo senki و دانلود لایت ناول saga of tanya the evil

انیمه youjo senki و لایت ناول youjo senki از موفق ترین کارها در ژانر شونن محسوب میشه. با اینکه شخصیت اصلی یه دختر کوچولوی بِلونده، هیچ چیزش اینو به شما القا نمی کنه که منتظر یه کاراکتر اصلی ظریف و لوس باشید! یادمه تمام 12 قسمتش رو توی یک بعد از ظهر دیدم. داستان عالی و عمیق، شخصیت های کار شده و اکشن جذاب دست به دست هم دادن تا شما از این انیمه لذت ببرید.

انیمه youjo senki از روی یک لایت ناول با همین نام، که ترجمه انگلیسیش میشه saga of tanya the evil ساخته شده. نویسنده این رمان کارلو ذن (Carlo Zen) هست. یکم پایینتر معرفیش کردیم. تا الان 13 جلد از این لایت ناول منتشر شده و انتشارش همچنان ادامه داره. 

خلاصه داستان: یک مرد بالغ خداناباور ژاپنی، که در یک شرکت بزرگ، در قسمت مدیریت منابع انسانی کار می کنه؛ مثل هر روز مشغول انجام کارشه. اون آدم سردیه و التماسای کارمندهایی که اخراج می کنه براش مهم نیست. اون یه آدم منظبته که فقط خودش و آیندش براش مهمه. روزی که سرنوشتش عوض شد، مثل روزای دیگه بود. کارمند بی انظباتی رو اخراج کرده بود. بعد از اتمام شیفتش، به سمت مترو رفت. توی ایستگاه مترو، ناگهان به سمت ریل پرت شد. قطار به سرعت بهش نزدیک می شد. برای یک لحظه تونست قیافه کسی که هولش داده رو ببینه. همون مردی که اخراجش کرده بود! اما…

یک لحظه همه چیز از حرکت ایستاد. و پروردگار باهاش حرف زد! به عنوان یه خداناباور ضربه سختی بود! طی صحبت هایی با خداوند، تصمیماتی یک طرفه گرفته شد. قرار شد اون طی چرخه تناسخ به زندگی برگرده، ولی این آخرین تناسخش خواهد بود! اونم چجوری؟ توی بدن یه دختر کوچوله یتیم با چشمای آبی و موهای بلوند به اسم تانیا! آیا این شرایط سخت، آتئیست داستان ما رو به راه راست هدایت می کنه؟

اطلاعات کلی
نام کامل: Youjo Senkiنام لایت ناول: Saga of Tanya the Evilنویسنده: کارلو ذِن
Carlo Zen
سال انتشار لایت ناول: 2013سال پخش انیمه: 2017
ژانر: فانتزی، نظامی، اکشندرجه سنی: 13+کارگردان انیمه:یوتاکا اُئِمورا
Yutaka Uemura
استدیو پخش: NUT Co., Ltdمترجم: Lya
تعداد قسمت ها: 12 اپیزودOVA: نداردفیلم: داردوضعیت پخش: اتمام فصل 1IMDB: 7/7

اوپنینگ انیمه youjo senki

اندینگ انیمه youjo senki

دانلود لایت ناول youjo senki

saga of tanya the evil

چپتر 3

لایت ناول Youjo Senki

چپتر 4

لایت ناول Youjo Senki

چپتر 5

لایت ناول Youjo Senki

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x