اینجا می تونید کتاب های ادبیات فانتزی ترجمه نشده لایت ناول منابع ادبیات انگلیسی رو پیدا کنید.

کتاب های ترجمه شده یا در دست ترجمه

بازگشت به خیابان ترس

iransafehouse رمان فانتزی

تاریکترین بخش جنگل

کری

iransafehouse رمان فانتزی

ترک استخوان

iransafehouse رمان ثریلر

چشمان تاریکی

iransafehouse رمان فانتزی

رازهای میترا

iransafehouse رازهای میترا

زندگی پس از زندگی

iransafehouse زندگی پس از زندگی

جاده بزرگ شمال

iransafehouse جاده بزرگ شمال

تفکیک بر اساس نویسندگان

با کلیک بر روی نام نویسنده، بیوگرافی و لیست کتاب های رایگانش را مشاهده کنید.

کتاب و ادبیات

کتاب و ادبیات انگلیسی ، لایت ناول ، دانلود کتاب های فانتزی، رمان فانتزی جدید

در بخش کتاب و ادبیات، سعی کردیم عنوان هایی رو پوشش بدیم که یا کتاب های ترجمه نشده هستند؛ یا کمتر بهشون پرداخته شده. اگر قصد دانلود رمان فانتزی جدید رو دارید، به جای درستی اومدید! همچنین فکت ها، نقد و بیوگرافی نویسنده ها رو هم برای شما قرار دادیم.

اتفاق خوبی که در این بخش افتاده اینه که منابع ادبیات انگلیسی مثل کتاب های مکتب های ادبی و همچنین نقد ادبی هم برای شما عزیزان قرار داده شدند.

برای دانلود کتاب های فانتزی شناخته شده، روی اسم نویسنده کلیک کنید تا به صفحه مربوط به دانلودشون هدایت بشید.

کتاب های فانتزی، حواس پرتی لذت بخشی از نسخه واقعی زندگی

اکثر ما دلمون می خواد هر چند وقت یه بار از دنیای واقعی فاصله بگیریم. از کار، قسط، روابط، مشغله ها. وقتی روزمرگی ما رو به مرز جنون می بره، هرکس یه جوری خوشو خلاص می کنه. یکی سیگار می کشه، یکی میره سفر (اگه پول داشته باشه!) یکی هم مثل ما سرشو می کنه توی فیلم و کتاب. این وسط رمان فانتزی یه لطف دیگه ای داره. زمانهایی بوده که ما پا به پای فرد و جرج شیطونی کردیم. همراه هری جنگیدیم. برای گالم دلسوزی کردیم یا ازش متنفر شدیم. با مایک به فاضلاب ها رفتیم تا باپنی وایز بجنگیم در حالی که با بدترین ترس هامون دست و پنجه نرم می کردیم. یک نکته در تمام این کتاب ها مشترکه. که همشون فانتزی هستند. این داستان های فانتزی هستند که می تونند برای لحظاتی ذهنمون رو منحرف کنند. به قول ویرجینیا ولف

هنر بازتابی از زندگی واقعی نیست! از آن کثافت همان یک نسخه کافی است!

البته این نظر یکم زیادی بی انعطافه ولی خوب چندان هم بیراه نیست. ما کتاب می خونیم تا خودمون رو جای افراد دیگه ای بزاریم. زندگی های نکرده مون رو زندگی کنیم و فقط برای چند لحظه پریز همه چیز رو بکشیم. کتاب های فانتزی دریچه ورود به دنیاهایی هستند که حتی فکر زندگی کردن درش لذت بخشه. واسه همین ما دانلود رمان فانتزی رو در این صفحه امکان پذیر کردیم. لذت ببرید!

دسته بندی مطالب سایت

جدیدترین پست ها

رمان های فانتزی، پناهگاهی برای فرار از روزمرگی

کتاب و ادبیات ، دانلود کتاب های فانتزی

خانه امن

جایی برای دانلود رمان فانتزی ، رمان عاشقانه و رمان ترسناک

رمان فانتزی از معدود لذت هایی هست که می تونه مارو خوشحال و راضی نگه داره. وقتی یه کتاب جدید رو شروع می کنیم، انگار که یه زندگی جدید رو شروع کردیم. تک تک صفحات کتاب مارو به یه عالم دیگه می بره. این لذت همیشه هم با خوشحالی تموم نمی شه. گاهی پایان یک کتاب تا چند وقت مارو غمگین می کنه. مثل وقتی که استخون های گوژپشت رو درحالی پیدا کردیم که استخوتن های ازمرلدا رو در آغوش گرفته. گاهی هم کتاب و ادبیات، با یه پایان باز تا مدت ها باعث می‌شن تو ذهنمون پایان های مختلف رو تصور کنیم. خوشحال یا ناراحت فرقی نمی‌کنه، حس ارضا شدن از بابت خواندنه که قطعیه. چه کسی می تونه زمانی رو که می فهمیم قاتل آقای رنو مارت دابریول بوده رو توصیف کنه؟ (کتاب قتل در زمین گلف اثر آگاتا کریستی).

لایت ناول چیه؟

لایت ناول یه سبک رمان نویسی ژاپنیه که معمولا بین 40 تا 50 هزار کلمه است. اغلب در کشور مبدا یعنی ژاپن با تصاویر مصور و در قطع A6 در مجله های ادبی چاپ میشه. این رمان ها بیشتر قشر دبیرستانی هارو پوشش می دن ولی این به این معنی نیست که سطحی هستن. (کتاب و ادبیات مدرن ژاپن) اغلب شخصیت ها عمیق و کار شده هستند و داستان بسیار زیبا است. انیمه های موفقی مثل Re: Zero, Saga of Tanya the Evil و Violet Evergarden از روی لایت ناول ها ساخته شدن.

معمولا برای دیدن امتیاز و نظرات یک کتاب به سایت Goodreads مراجعه می کنیم. که سایت بسیار خوبی در این زمینه است اما بعضی وقتا دوست داریم اطلاعات جامع تری نسبت به کتاب داشته باشیم. در بخش کتاب و ادبیات سعی کردیم تا جایی که می تونیم این کارو بکنیم تا کسایی که می خوان به فارسی به اطلاعات دسترسی داشته باشن هم بتونن از کتاب خوندن لذت ببرن.

تازه ترین مقاله ها

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x