• کتاب You

    اثر کارولین کپنس

کتاب You، اثری درباره وسواس فکری مرگبار

ترجمه کتاب you اثر کارولین کپنس
درخواستی کاربر

رمان you فارسی

شاید خیلی ها با تجسم یک عاشق پیگیر که دیوانه وار دوستشان دارد، ته دلشان قند آب شود و آرزوی چنین شریکی را داشته باشند. اما اگر طرف یک روانی با وسواس فکری باشد چه؟

 رمان you اولین اثرنویسنده، کارولینکپنس، یکی از بهترین کتاب‌های سال ۲۰۱۴ و رمان ترسناک و هولناکی برای عصر رسانه‌های اجتماعی است.

کشفی ترسناک از این که همه ما در برابر دیدزن ها و اغواها چقدر آسیب‌پذیر هستیم، اثر اول نویسندهبه نام کارولین کپنس رمان تیزی را برای عصر بیش از حد دیجیتال ما ارایه می‌دهد. رمان you یک کتاب خواندنی و پرتعلیق است که پایان غیر منتظره ای دارد. رمان you با رمانهایی مثل gone girl، American Psycho و میزوری از استفن کینگ مقایسه می شود. ما هم به علت تقاضای زیاد، این رمان را بصورت ترجمه شده در اختیارتان قرار دادیم. رمان you فارسی خدمت شما!

خلاصه کتاب

داستان از جایی شروع می شود که یک نویسنده زیبا و مشتاق به کتاب‌فروشی وست ویلج می‌رود. جایی که جو گلدبرگ کار می‌کند. جو کاری را انجام می‌دهد که هر کس می‌تواند انجام دهد: او نام دختر را از روی کارت اعتباری اش حفظ می کند و در گوگل سرچ می کند.
در شهر نیویورک فقط یک گوئنویر بِک وجود دارد. او یک حساب فیس بوک عمومی دارد و مدام توئیت می کند. که به جو که هر چیزی که نیاز دارد بداند را می گوید: برای دوستانش او فقط بک است. بک به دانشگاه Brown رفته، او در خیابان بنک زندگی می‌کند، و امشب در یک کافه در بروکلین خواهد بود جایی عالی برای یک ملاقات شانسی.
همان طور که جو بصورت نامرئی و وسواس گونه کنترل زندگی بک را در دست می‌گیرد، یک سری وقایع را رهبری می‌کند تا مطمئن شود که بک خودش را در بازوان منتظرش بیندازد. از تعقیب گر به دوست پسر تبدیل می شود. جو خودش را به مرد ایده عالی برای بک تبدیل می‌کند، در حالی که آرام موانعی که سر راهشان قرار دارند را از بین می‌برد حتی اگر به معنای قتل باشد.

نظرات منتقدان و نویسندگان درباره رمان you

استیون کینگ: هیپنوتیزم کننده و ترسناک… چیزی شبیه این نخوانده بودم.

لنا دانهام: ثریلر مورد علاقه من!

پابلیشرز ویکلی: مور مور کننده… خواننده ها دائم باید پشت سرشان را نگاه کنند. 

اطلاعات کلی
نام اصلی: You (تو)نویسنده: کارولین کپنس
Caroline Kepnes
سال انتشار: 2014تعداد چپترها: 53 چپترتعداد صفحات: 448 صفحه
ژانر: ثریلرمترجم: ElioISBN-10: 9781476785608اقتباس سینمایی: دارد
سریالی به همین نام. محصول نت فلکس
goodreads: 3..9

قسمتی از متن رمان you فارسی

تو عالی و کوچولو هستی، ناتالی پورتمن کوچولوی خودم، تقریبا آخر فیلم “نزدیک‌تر” وقتی که سرحال بود، کارش با آدم بدهای انگلیسی تموم شده بود و داشت به خونش توی  آمریکا برمی‌گشت. تو پیش من اومدی، بلاخره یک روز سه‌شنبه ساعت 10:06 صبح تحویل من داده شدی. هر روز از خونم توی بِد استوی به این مغازه توی بخش شرقی پایینی میام. هر روز بدون اینکه کسی  مثل تو رو پیدا کنم مغازه رو می‌بندم. تو رو می‌بینم که امروز توی دنیای من متولد شدی.

دارم می‌لرزم و اگر که قرص ضد اضطراب طبقه‌ی پایین بود یکیشو می‌انداختم بالا اما نمی‌خوام الان اکتیوان  مصرف کنم. نمی‌خوام برم طبقه‌ی پایین. می‌خوام کاملا اینجا باشم و تو رو تماشا کنم که ناخن‌های بدون لاکت رو می‌جوی و به سمت چپ می‌چرخی، نه، انگشت کوچکتو گاز می‌گیری، چشمات گرد می‌شن به طرف راست می‌ری، نه، از قسمت کتاب‌های زندگی‌نامه و کمک به خود رد می‌شی (خدا رو شکر) و وقتی که به قفسه‌ی داستان‌ها می‌رسی سرعتت رو کم می‌کنی.

امتیاز ما

دانلود رمان you فارسی

دانلود ترجمه کتاب تو

چپتر 13 (بزودی)

رمان you

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 1 Average: 1]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x