هالی بلک، یک نویسنده سربه زیر

دانلود کتاب های هالی بلک

دانلود کتاب های هالی بلک

اکثر ما شاید هالی بلک رو نشناسیم ولی تا حدودی آثارش رو می شناسیم. بیشتر ما به واسطه ماجراهای اسپایدرویک با ابن نویسنده آشنا شدیم. هالی بلک هم مثل کاساندرا کلر، در ژانر فانتزی و تا حدوی وحشت (اگه بشه اسمشو وحشت گذاشت) کتاب می نویسه. کارهای اون معمولا حداقل یکی دو جایزه معتبر می بره و بین کاربران آمازون و گود ریدز، طرفداران زیادی داره. مخاطبین اون رنج سنی جوانان بزرگسال هست. پس نمی شه گفت تین اِیجری می نویسه. عشق و ترس در کتاب های اون نمود پیدا می کنه و میتونه حسابی سرگرمتون کنه. در ادامه به معرفی آثار این نویسنده می پردازیم. اون هایی که ترجمه نشدند، بصورت اختصاصی توسط iransafehouse در حال ترجمه هستند و اون هایی که به صورت رسمی ترجمه شدند، لینک خریدشون گذاشته شده. 

هالی بلک

دانلود کتابهای هالی بلک

تمام  کتاب های هالی بلک بزودی آپلود می شود.

سردترین دختر در سردشهر

The Coldest Girl in Coldtown

رمان تَک

خون آشامی، عاشقانه، وحشت

تاریک ترین بخش بیشه

The darkest part of the forest

فانتزی

اسپین آف قصه های پریان مدرن

بزودی بصورت اختصاصی ترجمه خواهد شد. 

مجیستریوم

مجیستریوم

فانتزی، جادوگری

3 جلد اول، بصورت رسمی ترجمه شده. از اینجا و اینجا تهیه کنید.

ملت باد

مردمان باد

The Folk of The Air 

فانتزی

چهار گانه

بزودی بصورت اختصاصی ترجمه خواهد شد.

کارگران نفری شده

کارگران نفرین

The Curse Workers

فانتزی

سه گانه

بزودی به صورت اختصاصی ترجمه خواهد شد.

قصه های پریان مدرن

قصه های پریان مدرن

Modern Faerie Tales

فانتزی

سه گانه

بزودی بصورت اختصاصی ترجمه خواهد شد.

ماجراهای اسپایدرویک

ماجراهای اسپایدرویک

The Spiderwick Chronicles

بصورت رسمی ترجمه شده است.

کتاب نخست، کتاب دوم، کتاب سوم، کتاب چهارم، کتاب پنجم

درباره نویسنده

هالی بلک در سال ۱۹۷۱ در یکی از شاخه های لانگ آیلند در نیوجرسی به دنیا آمد و در طی سال‌های اولیه زندگی خانواده‌اش در یک “خانه قدیمی ویکتوریایی” زندگی کرد. او در سال ۱۹۹۴ با مدرک کارشناسی در زبان انگلیسی از کالج جرسی در سال ۱۹۹۴ فارغ‌التحصیل شد. بلک درحالی که به عنوان ویراستار تولید در مجلات پزشکی از جمله ژورنال درد فعالیت می کرد، در دانشگاه Rutgers  هم تحصیل می‌کرد. او کتابداری را برای شغلش دومش در نظر گرفت، اما نویسندگی او را از این کار دور کرد. او مجله فرهنگ نقش آفرینی d8 را در سال 1996 ویرایش و منتشر کرد.

در سال ۱۹۹۹ او با معشوقه دوران دبیرستان، تیو بلک، تصویرگر و طراح وب ازدواج کرد.

اولین رمان بلک با عنوان: داستان پریان مدرن، توسط انتشارات سیمون شوستر در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. او دو دنباله دیگر در همان جهان نوشت. اولینش، دلاور (Valiant) در سال ۲۰۰۵، برنده جایزه آندره نورتون برای داستان‌های علمی تخیلی بزرگسالان جوان و فانتزی شد. بر اساس رای خوانندگان Locus در جشنواره Locus Awards ، دلاور و آیرون ساید (ironside)، در سال 2007 به ترتیب رتبه ششم و هفتم کتاب های برتر جوانان و بزرگسالان قرار گرفتند.

در سال ۲۰۰۳ بلک دو کتاب اول کتاب ماجراهای اسپایدرویک ( Spiderwick Chronicles)، که حاصل یک هم‌کاری با هنرمند تونی دی ترلیز (Tony DiTerlizzi) را منتشر کرد. پنجمین و آخرین کتاب در این سری به صدر فروش فهرست نیویورک‌ تایمز در سال ۲۰۰۴ رسید. فیلم اقتباسی از این مجموعه در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

گربه سفید اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. گربه سفید پس از آن Glove قرمز (۲۰۱۱)و سه نمایش سه‌گانه با قلب سیاه در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید. رمان مستقل سرد ترین دختر در سرد شهر در سپتامبر ۲۰۱۳ توسط براون منتشر شد. بلک یک داستان کوتاه از همین نام را در گروه خون‌آشام به چاپ رساند: بوسه ابدی: ۱۳ داستان خون‌آشام از خون و هوس. این فیلم در ماه مه ۲۰۱۳ منتشر شد و جایزه فانتزی Newbery Honorand a Mythopoeic Fantasy به او اهدا شد.

در سال ۲۰۱۲، ناشری با نام Scholastic یک سری پنج گانه با همکاری کاساندرا کلر و هالی بلک منتشر کرد با نام مجیستریوم (Magisterium). اولین جلد آن، آیرون ساید که در سپتامبر ۲۰۱۴منتشر شد، راه فیلم شدن را طی می کند.

بلک همچنین ده‌ها اثر کوتاه را نوشته و حداقل سه جلد از کتاب‌های تخیلی را ویرایش کرده‌است.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x