کاساندرا کلر، ملکه فانتزی نویس!

دانلود کتاب های کاساندرا کلر

دانلود کتاب های کاساندرا کلر

کاساندرا کلر، نامی آشنا برای طرفداران ژانر فانتزی! این زن با نام ملکه دنیای فانتزی نویس ها شناخته می شود. شناخته شده ترین اثر اون 6 گانه “ابزار فانی” و از پرطرفدارین کتاب ها در سبک فانتزیه. اثری که نمی دونم چرا یه اقتباس سینمایی خوب ازش نمیاد. بنده به شخصه نه با فیلمش حال کردم نه سریالش. کاش بازیگر زن فیلمش (لی لی کالینز) با بازیگر مرد سریالش (دومینیک شروود) باهم بازی می کردند. جدا از انتخاب بازیگر، جلوه های ویژه سریالش هم در حد شکرستان ظاهر میشه و حسابی حوصله سر بره. حیف… . اینجا است که کتاب به دادمون می رسد. توی کتاب نگرانی برای بودجه یا مدت زمان پخش روی آنتن وجود نداره. پس با خیال راحت میشه روی جزئیات کار کرد. خوندن این کتاب از واجباته!

دانلود کتاب های کاساندرا کلر

کتابهای بیشتری از کاساندرا کلر بزودی آپلود می شود.

  • 6 گانه ابزار فانی

    ترجمه اختصاصی iransafehouse. (بزودی)

  • 3 گانه اسباب شیطانی

    یک اسپین آف از ابزار فانی. ترجمه اختصاصی (بزودی)

  • 5 گانه مجیستریوم

    نوشته شده با هالی بلک. ترجمه اختصاصی (بزودی)

درباره نویسنده

کاساندرا کلر، زاده ماه ژانویه سال 1973 در تهران! از پدر و مادری آمریکایی است. جالب است بدانید نام اصلی او جودیث راملت (Judith Rumelt) است. اسم هنری او یعنی کاساندرا کلر از رمانی میاید که در سنین نوجوانی برای سرگرم کردن همکلاسی هایش می نواشت. رمانی کوتاه به نام کاساندرای زیبا. پدر و مادر  او ریچارد راملت که نویسنده و مادرش الیزابت راملت مدرس رشتهٔ تجارت می‌باشد. پدربزرگ مادری او مکس روزنبرگ تهیه کننده‌ی فیلم است.

کاساندرا کلر اغلب دوران کودکی و نوجوانی اش را در سفر بود. اون به سوئیس، انگلستان و فرانسه سفر کرده. می گویند زمانی که کودک نوپایی بیش نبود، پدر و مادرش به هیمالیا سفر کردند و کاساندرای کوچک، یک ماه تمام را در کوله پشتی پدرش گذرانده است! (چه دلی داشتن پدر و مادرش! ما رو تا دوسالگی پارکم نمی بردن،مبادا گردنمون بشکنه!) به دلیل سفرهای متعدد دوستی هم وجود نداشت. همین باعث انس بیشتر او با کتاب ها شد. 

زندگی حرفه ای

بالاخره در سنین نوجوانی در لس آنجلس مستقر شد. اما بعدش بین نیویورک و کالیفرنیا در رفت و آمد. همین زمان بود که بصورت پراکنده برای مجلات زرد و نشریه های دیگر مقاله می نوشت.  کار مجلات زرد، نوشتن شایعات و رسوایی های سلبریتی ها بود. در کمال تعجب، کاساندرا مطالبی از سفرهای آنجلینا جولی و برت پیت،  به چاپ رساند. البته خودش می گوید الان خوشحال است که مجبور نیست از آدم هایی چون پاریس هیلتون مطلب بنویسد! او کار بروی اولین رمان خود با نام شهر استخوان ها را در سال 2004 آغاز کرد. و در سال 2006 به یک نویسنده تمام وقت در ژانر فانتزی بدل شد. 

کاساندرا در سنین نوجوانی فن فیکشن هایی با نام سه گانه دراکو برای هری پاتر و خاطرات خیلی کحرمانه برای ارباب حلقه ها نوشت که اتفاقا محبوب هم بودند. او بعد از رسیدن به شهرت، تمامی این کتاب ها را از روی اینترنت پاک کرد.

کاساندرا با هالی بلک، نویسنده ای که اغلب او را با ماجراهای اسپایدرویک می شناسیم، روابط نزدیکی دارد و یک مجموعه را هم با یکدیگر نوشته اند. یعنی سرس کتاب های مجستریوم. آن ها حتی در کارهایشان گریز و اشاره ای به شخصیت های کتاب های یکدیگر می کند. 

اولین کار حرفه‌ای کاساندرا داستان کوتاهی  با عنوان «راهنمای دخترها برای شکست دادن ارباب تاریکی» بود که در گلچین فانتزی‌های طنزِ وب‌سایت Baen  منتشر شد. او، از کار کردن تنها در خانه متنفر است، چرا که معمولا ریالیتی شو های تلویزیونی و شیطنت‌های دو گربه‌اش، حواسش را حسابی پرت می‌کند؛ درنتیجه معمولاً برای نوشتن به کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های اطراف می‌رود. دوست دارد در کنار دوستانش کار کند، چون آنها حواس‌شان هست که مهلت نهایی تحویل آثارش را فراموش نکند.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x