معرفی انیمه no game no life

معرفی انیمه no game no life و دانلود لایت ناول no game no life

انیمه no game no life و لایت ناول no game no life رسما با یک تیر دو نشون می زنه! هم گیمر هاو هم اوتاکو ها رو راضی نگه می داره. اگر طرفدار انیمه هایی هستین که شخصیت ها با هوشِشون دیوانتون کنن، این انیمه بهترین انتخابه! ژانر انیمه شونن هست. اگر دنبال عشق و عاشقی می گردین، باید بگم اینجا پیدا نمی کنین. این شخصیت ها انقدر درگیر بازی و نقشه کشیدنن که اصلا وقتی برای این کار نمی مونه. قول می دم حتی اگر یک قسمت هم ببینین دیگه نمی تونین بزارینش کنار! 

یکم که برید پایین، اوپنیگ و اندینگ به صورت موزیک و ویدیو قابل دانلود هستن. لایت ناول رو هم می تونید بصورت ترجمه شده دانلود کنید. البته لایت ناولش هزینه داره ولی زیاد نیست.

 

انیمه no game no life از روی یک لایت ناول با همین نام (لایت ناول no game no life) ساخته شه. تا بحال 9 جلد از این انیمه منتشر شده که همچنان هم ادامه داره. نویسنده این لایت ناول یو کامیا هست. محبوبیت این سری داستان بشدت بالا است!

 

خلاصه داستان: شیرو و سورا، یه خواهر و برادر که به اصطلاح علاف و بیکار محسوب می شن، شخصیت های اصلی no game no life هستن. افرادی بدون هیچ دوستی. با سطح شعور اجتماعی صفر، از صبح تا شب بازی می کنن. با حساب کاربری “جاخالی” که به زاپنی میشه کوهاکو، همه گیمرهای دنیا رو قلع و قمع کردن. تا حدی که دیگه بین تمام گیمرا یه اسم و رسمی به هم زدن! ولی همچنان کسی از هویت این خواهر و برادر خبر نداره تا اینکه…

no game no life

یه روز، بعد از 5 روز بازی کردن پشت سر هم، یه ایمیل عجیب دریافت کردن. یه نفر به چالش دعوتشون کرده بود. حتی می دونست که کوهاکو در اصل یه خواهر و برادرن.  چالش یه بازس شطرنج بود. بعد از چندین ساعت طاقت فرسا، شیرو و سورا قاطعانه بردن. همون موقع بود که این پیامو رو صفحه سیستم دیدن. “شما خواهر و برادر تاحالا فک کردین که توی دنیای اشتباهی بدنیا اومدین؟” و هیم موقع بود که بصورت خیلی خفن به یه دنیای دیگه منتقل شدن. دنیایی که همه چیز، حتی مرز کشورها با بازی مشخص میشه. جایی که انواع موجودات جادویی وجود دارن. در این بین نژاد انسان، جایگاه متزلزلی داره. آیا این دوتا انگل اجتماع می تونن امید نجات بشریت در این دنیا باشن؟

اطلاعات کلی
نام کامل: No Game No Lifeنام لایت ناول: No Game No Lifeنویسنده: یو کامیا
Yū Kamiya
سال انتشار لایت ناول: 2012سال پخش انیمه: 2014
ژانر: فانتزی، ماجراجویی، ایچیدرجه سنی: 15+کارگردان انیمه: آتسوکو ایشیزوکی
Atsuko Ishizuka
استدیو پخش: Madhouseتهیه کنندگان:
Frontier Works – Media Factory – Movic – AT-X
تعداد قسمت ها: 12 اپیزودSpecial: داردفیلم: داردوضعیت پخش: اتمام فصل 1IMDB: 7/9

اوپنینگ انیمه no game no life

اندینگ انیمه no game no life

دانلود لایت ناول no game no life

چپتر 3

لایت ناول no game no life

چپتر 4

لایت ناول no game no life

چپتر 5

لایت ناول no game no life

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اینجا کلیک کنید تا به این نوشته رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x